Követeléskezelő jogi  munkatárs

Feladatok:

  • - okiratszerkesztés, beadványok, tervezetek készítése
  • - hitelszerződések szerkesztése, készítése, és az ehhez kapcsolódó teljes körű adminisztráció
  • - peres és más hatósági eljárásokban történő képviselet
  • - jogi kutatómunka
  • - információk döntéshozatalra történő előterjesztése
  • - megállapodások előkészítése
  • - felügyeleti szervekkel, hatóságokkal – így különösen bíróságokkal, végrehajtókkal - történő kapcsolattartás
  • - ingatlanfedezetes, és fedezet nélküli lakossági work - out ügyek kezelése
  • - bírósági végrehajtási eljárások, fizetési meghagyások önálló indítása, nyomon követése, kezelése
  • - bírósággal, közjegyzőkkel, végrehajtókkal történő kapcsolattartás levélben és telefonon egyaránt
  • - folyamatos kockázatelemzés, jelentések, riportok készítése
  • - szakmai felkészültség, szabályok, folyamatok naprakész ismerete
  • - teljes körű adminisztráció

Elvárások:

  • - jogi, jogi asszisztensi végzettség, vagy folyamatban lévő jogi tanulmányok
  • - követeléskezelésben, végrehajtásban és/vagy jogi eljárásokban szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • - kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • - felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • - nagyfokú munkabírás és terhelhetőség
  • - ügyfélközpontú hozzáállás, pozitív attitűd, türelem
  • - jó tárgyalástechnikai, konfliktuskezelési, problémamegoldó képesség
  • - önállóság (aktív információszerzés, döntésképesség), precizitás

Előnyt jelent:

  • - jogi diploma
  • - azonnali munkakezdési lehetőség
  • - legalább 2 éves pénzintézetnél vagy ügyvédi irodában szerzett munkatapasztalat
  • - peres és nem peres eljárásosokban (elsősorban végrehajtási eljárásban) szerzett gyakorlati tapasztalat

Amit kínálunk:

  • - fiatalos, dinamikus munkakörnyezet;
  • - versenyképes fizetés
  • - változatos jogi feladatok

Munkavégzés helye:

                - Budapest

Fájl kiválasztása

Elérhetőség

MORGAN Hitel és Faktor Zrt.

info@mhf.hu

1066 Budapest,
Lovag utca 17.

adószám: 11873202-2-42

+36 (1) 301 03 76
+36 (1) 301 03 77
+36 (1) 373 0747
Fax: +36 (1) 373 07 48

Keresés

A fogyasztónak nyújtott hitelről szóló 2009. évi CLXII. törvény 18. § (4) alapján tájékoztatjuk Ügyfeleinket – a referencia-kamatlábhoz kötött hitelkamattal érintett szerződések esetében -  a referencia-kamatláb (3 havi BUBOR) 2017. szeptember 27. napján:

0,04 %

Felügyeleti szervünk

Hasznos oldalak